Vánoční oslava Abydosu v novém kabátu

Dne 20. prosince jsme tradičně oslavili s našimi zaměstnanci vánoční čas a konec roku. Tradičně proto, že vedení společnosti tuto sváteční událost pečlivě připravuje každý rok. A ač předchozí oslavy probíhaly autenticky ve vánočně vyzdobené firemní výrobní hale, konec roku 2019 jsme tentokrát oslavili v nově zrekonstruovaném Kulturním domě Hazlov

O kulturní program se postaraly děti z pěveckého kroužku ZŠ Hazlov. Jejich pěvecké vystoupení přivodilo tu správnou vánoční atmosféru. A protože o Vánocích se rozdávají dárky, s radostí jsme předali dárkový šek v hodnotě 20 tisíc korun Danielce. Danielku se v Abydosu snažíme dlouhodobě podporovat v jejím nelehkém boji s postižením. Takto vysokou částku se podařilo nashromáždit díky našim zaměstnancům, kteří se zapojili do výzvy s podtitulem Abydos Challenge No. 2. Spočívala v počítání vteřin, které zaměstnanci vydrží zavěšení na hrazdě instalované v Info Pointu. Vteřiny následně majitelka firmy Olga Kupec proměnila v koruny.     

Vánoční atmosféru podpořil také tradiční oběd servírovaný hotelem Pawlik  – smažený kapr s bramborovým salátem. České tradice tak ochutnali i naši zahraniční kolegové.   

Dárky v podobě finančních prémií a dárkových poukazů jsme rozdali i našim pracovitým zaměstnancům, díky kterým se podařilo v roce 2019 dosáhnout výborných firemních výsledků. Majitelka firmy Olga Kupec každému zaměstnanci osobně poděkovala za odvedenou práci a popřála krásné svátky a šťastný nový rok. Následně odprezentovala bilanci firmy a vyhlídky do roku 2020. Do nového roku vzhlížíme s optimismem a pozitivním očekáváním. Šťastný rok 2020!