Vysportovali jsme finanční dar pro Danielku

V prosinci jsme vyhlásili další charitativní sportovní výzvu s cílem podpořit Danielku. Do našeho nového Info Pointu jsme zavěsili hrazdu a vyzvali Abydosáky, aby své sekundy strávené zavěšením na hrazdě proměňovali za peníze pro Danielku, postiženou dceru našeho kolegy Jirky. 

Jednatelka firmy, Olga Kupec, se zavázala, že každou sekundu, kterou zaměstnanci stráví zavěšeni na hrazdě, promění za 1 Kč. A tak se v posledním měsíci roku 2019 Abydosáci hecovali ve výdrži na hrazdě a “koruno-sekundy” přibývaly. 

Předání charitativního daru Danielce

Výsledkem výzvy bylo neskutečných 15 245 vteřin a namakané svaly zaměstnanců. Olga Kupec výsledek zaokrouhlila na kulatých 20 000 Kč, které firma slavnostně předala Danielce a tátovi Jirkovi na vánoční oslavě Abydosu v Hazlově.  

Byl to skvělý okamžik, Danielka i její tatínek zářili radostí. Všem, kteří se do této akce zapojili a přispěli k výsledné částce patří obrovský dík. Ukázalo se totiž, že jsme opravdu rodinná firma a jeden tým, který si vzájemně pomáhá a drží při sobě,” popsal atmosféru předání Čestmír Šíma, patron společnosti Abydos.

Tato výzva není první charitativní aktivitou, kterou společnost Abydos zorganizovala na pomoc postižené Danielce. V roce 2018 uspořádala v rámci festivalu Literární Františkovy Lázně charitativní Běh s knihou, na kterém se vybralo přes 57 tisíc Kč. V létě 2019 se firma zapojila do výzvy “Cvičení pro Danielku”, kde za výkony sportovců v dipování odměnil Abydos Danielku částkou 10 tisíc Kč. A v neposlední řadě naše firma proměňuje v koruny pro Danielku kilometry, které Abydosáci naběhají s aplikací STRAVA.