Dětský domov Aš

S dětským domovem v Aši se přátelíme už léta. Jsou tam skvělé děti a tety se zlatým srdcem. Proto se podílíme na společných aktivitách, zveme děti na akce, které by se jim mohly líbit, a jsme neustále v kontaktu. 

Hospic sv. Jiří v Chebu

Hospic sv. Jiří v Chebu dělá nesmírně těžkou a záslužnou práci, proto si týmu Hospicu sv. Jiří nesmírně vážíme a snažíme se přispět k jejich práci. Podpora člověka ve stáří je totiž v dnešním světě stále důležitější.  

Danielka

Danielka je dcera našeho zaměstnance Jirky Štamberka. Je jí 9 let a trpí těžkým tělesným i mentálním postižením. Potřebuje nepřetržitou péči, a aby se mohla rozvíjet, i velké množství kompenzačních pomůcek. Jirka je v situaci, kdy musí zvládnout nejen starost o dvě děti, ale také na rodinu vydělávat. Rozhodli jsme se, že v tom Jirku nenecháme a vymýšlíme způsoby, jak Jirkovi pomoci. Pořádáme sbírky, běháme pro Danielku s aplikací Strava a Jirkovi vycházíme pracovně vstříc. Máme radost, že můžeme pomoci v rozvoji Danielky a Jirkovi
v ulehčení těžké životní situace. 

Čestmír Šíma – strongman

Čestmír Šíma je nejsilnější český muž. Jeho úspěchy ale překračují i české hranice, je mistrem světa v mrtvém tahu a pravidelně se umisťuje na předních příčkách v silových soutěžích. Jeho nasazení, píle a houževnatost jsou nevídané, proto neváháme ho v jeho aktivitách podpořit. Pochází z Aše, kde ho můžete potkávat také v místním fitnness centru. Zajímá se o zdravý životní styl a své ověřené zkušenosti, rady a tipy předává i našim zaměstnancům v rámci projektu Zdraví. 

Strongmen’s Games

Tradiční mezinárodní soutěž nejsilnějších mužů střední Evropy v několika disciplínách, která se každoročně koná v Aši.