Závody Strongmanů ovládl patron projektu Zdraví Čestmír Šíma

Desátý ročník závodů Strongman’s Games s přehledem vyhrál Čestmír Šíma. Podařilo se mu to už po desáté v řadě. Závodu, který se konal 12. června v Aši, se zúčastnili strongmani z celé republiky a přišla je podpořit řada fanoušků. Abydos je dlouhodobým partnerem tohoto sportovního klání. 

“Podpora Strongman’s Games nám dává smysl, protože s Čestmírem dlouhodobě spolupracujeme. Je to patron projektu Zdraví v Abydosu. Motivuje naše Abydosáky k pohybu a zdravějšímu životnímu stylu, a hlavně jim ukazuje, jak správně manipulovat s těžkými předměty jako jsou právě odlitky. Pořádání závodů i v této nejistě době je nelehká a záslužná věc, proto jsem ráda, že můžeme podpořit i desátý ročník Strongmana,” vysvětlila majitelka Abydosu Olga Kupec.  

V rámci letošního ročníku bylo na závodech k vidění i nové speciální Abydos auto, kterému Čestmír Šíma propůjčil tvář.  Auto slouží ke svozu zaměstnanců do práce. “Je mi velkým potěšením, že jsem s firmou Abydos poslední roky úzce spjat a tak nápad polepit jednu z firemnich dodávek mou podobiznou mě mile potěšil a nejsem už tak jen kluk z katalogu, ale taky kluk z dodávky,” vyjádřil se Čestmír Šíma. 

Na závodech Čestmír Šíma zároveň oznámil, že jsou to jeho poslední závody, a to jak z pozice organizátora, tak z role závodníka. Jeden z důvodů je, že s partnerkou čekají druhé dítě a rád by se více věnoval rodině. Moc tímto Čestmírovi gratulujeme nejen k vítězství na závodech, ale i k rozšíření rodiny a přejeme mnoho štěstí do další životní etapy.