Abydosáci se zapojili do úklidu Hazlova

Úklid Hazlova patří mezi tradiční aktivitu obce, která se koná minimálně jednou do roka. Tentokrát starostka Hazlova Lenka Dvořáková vyhlásila brigádu ke speciální příležitosti – příjezdu celostátní komise soutěže Vesnice roku 2019. Jako firma sídlící v Hazlově cítíme svou část zodpovědnosti za to, jak se nám tady všem žije a jak se obci daří. Spojili jsme proto ve firmě síly a do úklidu se také v neděli 1. září zapojili. Vytvořili jsme vlastní úklidovou četu složenou z našich českých i zahraničních kolegů. 

Jako samozřejmost brala účast i jednatelka firmy Olga Kupec: “V Hazlově jsme jako firma už 22 let, jsme tady doma. A tak k obci i přistupujeme. Stejně jako si uklízíme pod střechami našich domovů, je potřeba nebýt slepý k tomu, co se děje za naším prahem. Jsem proto moc ráda, že ze strany našich zaměstnanců byla účast takto hojná.”.

Hazlov se v regionálním kole soutěže Vesnice roku 2019 úspěšně umístil na prvním místě. Celostátní komise, která rozhodne o umístění obce v rámci celé republiky, bude Hazlov hodnotit dne 2. září.