Abydos získal 1. místo v soutěži Ocenění českých lídrů

Společnost Abydos v čele s Olgou Kupec se stala lídrem Karlovarského kraje v soutěži Ocenění českých lídrů. Do finále se dostalo 92 firem s nejlepšími ekonomickými výsledky. Ty byly vybrány z 1516 společností, které vyhověly kritériím soutěže.

Olga Kupec jednatelka
Dr. Olga Kupec, jednatelka

Zpráva o získání prvního místa za Karlovarský kraj je potěšující pro všechny zaměstnance naší firmy, protože letošní rok nebyl nijak jednoduchý. V březnu se nám změnil svět a museli jsme vymyslet, jak v tomhletom novém světě pracovat, a jak překonat překážky, které jsou nám kladeny”, vyjádřila se Olga Kupec na on-line tiskové konferenci k vyhlášení výsledků soutěže.

O výběr vítězů se postaral odborný garant soutěže společnost CRIF – Czech Credit Bureau. „Hodnocení ekonomické situace účastníků soutěže jsme prováděli formou využití Indexu Cribis sestaveného pro právnické osoby na základě finančních a nefinančních ukazatelů zpracovaných z údajů aplikace Cribis. To zajistilo, že mezi finalisty byly jen společnosti, jejichž ekonomické výsledky jsou velmi dobré,“ sdělil Pavel Finger, místopředseda představenstva společnosti CRIF – Czech Credit Bureau, a.s.

Více k výsledkům soutěže najdete zde