Abydos investuje do modernizace výroby

V rámci modernizace výroby jsme rozšířili automatické broušení odlitků o další dvě centra, která usnadní práci našim brusičům a přispějí ke zvýšení kvality výroby. Navíc jsou tyto automaty energeticky úspornější. Vydali jsme se tak cestou ekologicky šetrnější technologie, díky které uspoříme elektrickou energii a snížíme uhlíkovou stopu ve výrobě. 

“Automatické stroje Koyama představují špičkovou technologii na trhu v našem oboru. Pořízením těchto strojů jsme udělali další krok k modernizaci provozu Abydosu. Je to velká investice v době koronavirové krize. Svědčí to i o tom, že jsme zdravá firma a daří se nám,” vyjádřila se majitelka Abydosu Olga Kupec. “To potvrzuje i fakt, že stále nabíráme nové zaměstnance,” doplnila.

Stroje značky Koyama k nám doputovaly z dalekého Japonska. Automaty byly pořízeny s podporou Evropské unie – Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Celkové investiční výdaje projektu jsou 13,5 mil. Kč. 


Automatizace výroby v Abydosu. Nové stroje značky Koyama.