26. srpna 2017 jsme oslavili dvacáté výročí Abydosu dlouho očekávaným netradičním Dnem otevřených dveří. Dveře a brány jsme otevřeli pro naše zaměstnance, jejich rodiny i pro širokou veřejnost. Ti, kteří Abydos neznají, tak měli jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku provozu firmy. A to dokonce s mimořádným doprovodným programem.

V halách se rozezněly v jednu chvíli zvuky symfonického roku kapely End of Scream, v druhou chvíli bubny Drum Bandu Františka Zemana. Dlouholetý parťák Abydosu silák Čestmír Šíma ukázal v rámci svého vystoupení, co vše se dá lidskou silou uzvednout a alespoň trochu tak návštěvníkům přiblížil, jak těžkou práci mají v provozu naši siláci. Připravili jsme zábavný animační program pro děti, airbrush tetování pro ty odrostlejší, karikatury Vladimíra Valenty pro velké a fotobudku pro všechny bez rozdílu. Nezapomněli jsme ocenit naše zaměstnance, kteří jsou krví naší firmy, a proběhla také spousta gratulací. Jako narozeninový dárek si Abydos nadělil energický koncert Jany Kirschner, při kterém se pohupovali i zapřisáhlí netanečníci. Celodenní program završil velkolepý slavnostní ohňostroj.

Děkujeme všem zaměstnancům, jejich rodinám, partnerům a dalším hostům, kteří s námi přišli jubileum oslavit. Celý den si můžete připomenout ve fotogalerii nebo v televizní reportáži.

NEWS

12.07.2017

Prohlídka strojírenského provozu za doprovodu bicích nástrojů nebo symfonického rocku, silácké vystoupení, animační program pro děti a koncert Jany Kirschner, to vše mohou zažít návštěvníci, kteří přijdou dne 26. srpna společně se společností Abydos oslavit dvacet let působení na českém trhu. Program netradičně spojující průmysl s uměním začne ve 14:30 v areálu firmy Abydos v Hazlově u Chebu a bude završen ve 21:30 slavnostním ohňostrojem. Výtěžek z dobrovolného vstupného na koncert bude věnován dětským domovům v Aši, Chebu a Horním Slavkově.

05.05.2017

Chcete si přečíst o historii a úspěších naší firmy? Pak si určitě nenechte ujít nové vydání magazínu PLUS.

03.04.2017

I v letošním roce se Abydos zúčastnil slavnostního galavečeru, který se konal u příležitosti vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Cheb za rok 2016, a společně s dalšími hosty ocenil věcnými cenami sportovce Chebska za jejich mimořádné sportovní výsledky.

01.03.2017

V příloze MF Dnes Vyrobeno v kraji se dozvíte o chystaných novinkách pro rok 2017 a úspěších firmy v minulém roce.

Stránky